Kontakt oss

Vi holder til i Angvik og på Sunndalsøra.
Her er du alltid velkommen for en uforpliktende prat om ditt prosjekt.

Kontakt oss på:
Telefon: 71 68 99 50
post@angvikgrytnes.no

Ta gjerne kontakt med en av våre dyktige ansatte

Tine Grytnes Laskerud

Leder prosjektavdeling
975 39 234
tine@angvikgrytnes.no

Angvik Grytnes Øystein Angvik

Øystein Angvik

Daglig leder
907 93 542
oystein@angvikgrytnes.no

Lars M. Seljebø

Leder salg / utvikling
934 47 294
lars@angvikgrytnes.no

Lisbeth Thorsø

Leder HMS / KS
416 24 522
lisbeth@angvikgrytnes.no

Linda Ørsal Angvik

Administrasjon
930 89 382
linda@angvikgrytnes.no

Ivar Åkermann

Prosjektleder
975 52 617
ivar@angvikgrytnes.no

Olbjørn Lybergsvik

Prosjektleder
909 64 704
olbjorn@angvikgrytnes.no

Gunnhild Fugelvåg

Prosjektleder
452 34 958
gunnhild@angvikgrytnes.no

Angvik Grytnes Aleksandra Banaszewska Barsten 334

Aleksandra Banaszewska-Barsten

Prosjektleder
472 87 122
abb@angvikgrytnes.no

Angvik Grytnes Odd Arne Halseth

Odd Arne Halseth

Prosjektleder
468 42 385
odd.arne@angvikgrytnes.no

Angvik Grytnes Rune Toven

Rune Toven

Prosjektleder
907 26 267
rune@angvikgrytnes.no

Eva Ansnes

Prosjektassistent
452 25 209
eva@angvikgrytnes.no

Besøksadresse Angvik

Fabrikkvegen 20
6636 Angvik

Besøksadresse Sunndalsøra

Naustvegen 4
6600 Sunndalsøra

Denne nettsiden bruker cookies. Ved å fortsette å bruke denne nettsiden samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler.